AC1210FR-07620RL
YageoYageo
AC1210FR-07620RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AC1210FR-07620RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 620 OHM 1% 1/2W 1210
Duomenų lapai: AC1210FR-07620RL.pdf
  • Pranešimas
AC1210FR-07620RL specifikacijos
Dalies numeris AC1210FR-07620RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 620 OHM 1% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1908537 pcs Duomenų lapas AC1210FR-07620RL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serija AC Atsparumas 620 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 620 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film