AC1210FR-0710RL
YageoYageo
AC1210FR-0710RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AC1210FR-0710RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 10 OHM 1% 1/2W 1210
Duomenų lapai: AC1210FR-0710RL.pdf
  • Pranešimas
AC1210FR-0710RL specifikacijos
Dalies numeris AC1210FR-0710RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 10 OHM 1% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2750082 pcs Duomenų lapas AC1210FR-0710RL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas 1210 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) Serija AC
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1210 (3225 Metric)
Kiti vardai AC1210FR-0710RL-ND
YAG5426TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas AC1210FR-0710RL
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 10 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1% apibūdinimas RES SMD 10 OHM 1% 1/2W 1210