AC1206JRNPOBBN102
YageoYageo
AC1206JRNPOBBN102 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AC1206JRNPOBBN102
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 500V NPO 1206
Duomenų lapai: AC1206JRNPOBBN102.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AC1206JRNPOBBN102 specifikacijos
Dalies numeris AC1206JRNPOBBN102 Gamintojas Yageo
apibūdinimas CAP CER 1000PF 500V NPO 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 385489 pcs Duomenų lapas AC1206JRNPOBBN102.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija AC
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 311-3210-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 1000pF Programos Automotive