AC1206JRNPO9BN331
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AC1206JRNPO9BN331
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 50V C0G 1206
Duomenų lapai: AC1206JRNPO9BN331.pdf
  • Pranešimas
AC1206JRNPO9BN331 specifikacijos
Dalies numeris AC1206JRNPO9BN331 Gamintojas Yageo
apibūdinimas CAP CER 330PF 50V C0G 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 898159 pcs Duomenų lapas AC1206JRNPO9BN331.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.028" (0.70mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija AC
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 330pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 330pF Programos Automotive