AC1206JR-072K7L
YageoYageo
AC1206JR-072K7L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AC1206JR-072K7L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 2.7K OHM 5% 1/4W 1206
Duomenų lapai: AC1206JR-072K7L.pdf
  • Pranešimas
AC1206JR-072K7L specifikacijos
Dalies numeris AC1206JR-072K7L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 2.7K OHM 5% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4505739 pcs Duomenų lapas AC1206JR-072K7L.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija AC Atsparumas 2.7 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)