AC1206FR-072R4L
YageoYageo
AC1206FR-072R4L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AC1206FR-072R4L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 2.4 OHM 1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: AC1206FR-072R4L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
AC1206FR-072R4L specifikacijos
Dalies numeris AC1206FR-072R4L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 2.4 OHM 1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3266059 pcs Duomenų lapas AC1206FR-072R4L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija AC Atsparumas 2.4 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai YAG3860CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.4 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film