AC1206FR-07110RL
YageoYageo
AC1206FR-07110RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AC1206FR-07110RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 110 OHM 1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: AC1206FR-07110RL.pdf
  • Pranešimas
AC1206FR-07110RL specifikacijos
Dalies numeris AC1206FR-07110RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 110 OHM 1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4314597 pcs Duomenų lapas AC1206FR-07110RL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija AC Atsparumas 110 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai AC1206FR-07110RL-ND
YAG3808TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 110 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film