AC0603FR-07510RL
YageoYageo
AC0603FR-07510RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AC0603FR-07510RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 510 OHM 1% 1/10W 0603
Duomenų lapai: AC0603FR-07510RL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AC0603FR-07510RL specifikacijos
Dalies numeris AC0603FR-07510RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 510 OHM 1% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7423596 pcs Duomenų lapas AC0603FR-07510RL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.1W, 1/10W
Įtampa - suskirstymas 0603 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija AC
RoHS statusas Digi-Reel® Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai YAG3615DKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas AC0603FR-07510RL Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 510 Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 510 OHM 1% 1/10W 0603 Dengimas, būsto tipas Thick Film