AC0603FR-07124RL
YageoYageo
AC0603FR-07124RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AC0603FR-07124RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 124 OHM 1% 1/10W 0603
Duomenų lapai: AC0603FR-07124RL.pdf
  • Pranešimas
AC0603FR-07124RL specifikacijos
Dalies numeris AC0603FR-07124RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 124 OHM 1% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8553990 pcs Duomenų lapas AC0603FR-07124RL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija AC Atsparumas 124 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 124 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film