AC0402JR-07510RL
YageoYageo
AC0402JR-07510RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AC0402JR-07510RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 510 OHM 5% 1/16W 0402
Duomenų lapai: AC0402JR-07510RL.pdf
  • Pranešimas
AC0402JR-07510RL specifikacijos
Dalies numeris AC0402JR-07510RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 510 OHM 5% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15350552 pcs Duomenų lapas AC0402JR-07510RL.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija AC Atsparumas 510 Ohms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai AC0402JR-07510RL-ND
YAG3550TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.015" (0.37mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 510 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film