AC0201FR-072K43L
YageoYageo
AC0201FR-072K43L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AC0201FR-072K43L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 2.43K OHM 1% 1/20W 0201
Duomenų lapai: AC0201FR-072K43L.pdf
  • Pranešimas
AC0201FR-072K43L specifikacijos
Dalies numeris AC0201FR-072K43L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 2.43K OHM 1% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5257012 pcs Duomenų lapas AC0201FR-072K43L.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.05W, 1/20W
Įtampa - suskirstymas 0201 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija AC
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0201 (0603 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas AC0201FR-072K43L Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 2.43k Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 2.43K OHM 1% 1/20W 0201 Dengimas, būsto tipas Thick Film