AC0201FR-07243RL
YageoYageo
AC0201FR-07243RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AC0201FR-07243RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 243 OHM 1% 1/20W 0201
Duomenų lapai: AC0201FR-07243RL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
AC0201FR-07243RL specifikacijos
Dalies numeris AC0201FR-07243RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 243 OHM 1% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3568703 pcs Duomenų lapas AC0201FR-07243RL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija AC Atsparumas 243 Ohms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai YAG5180DKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 243 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film