AA0201FR-0782KL
YageoYageo
AA0201FR-0782KL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AA0201FR-0782KL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 82K OHM 1% 1/20W 0201
Duomenų lapai: AA0201FR-0782KL.pdf
  • Pranešimas
AA0201FR-0782KL specifikacijos
Dalies numeris AA0201FR-0782KL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 82K OHM 1% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4282740 pcs Duomenų lapas AA0201FR-0782KL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija AA Atsparumas 82 kOhms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 82 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film