9T12062A3003FBHFT
YageoYageo
9T12062A3003FBHFT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 9T12062A3003FBHFT
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 300K OHM 1% 1/8W 1206
Duomenų lapai: 9T12062A3003FBHFT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
9T12062A3003FBHFT specifikacijos
Dalies numeris 9T12062A3003FBHFT Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 300K OHM 1% 1/8W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4033 pcs Duomenų lapas 9T12062A3003FBHFT.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija RT Atsparumas 300 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 2390 411 73004
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 300 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film