9T08052A7690FBHFT
YageoYageo
9T08052A7690FBHFT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 9T08052A7690FBHFT
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 769 OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: 9T08052A7690FBHFT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
9T08052A7690FBHFT specifikacijos
Dalies numeris 9T08052A7690FBHFT Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 769 OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4723 pcs Duomenų lapas 9T08052A7690FBHFT.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RT Atsparumas 769 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 2390 401 77691
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 769 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film