9T08052A18R2BAHFT
YageoYageo
9T08052A18R2BAHFT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 9T08052A18R2BAHFT
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 18.2 OHM 0.1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: 9T08052A18R2BAHFT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
9T08052A18R2BAHFT specifikacijos
Dalies numeris 9T08052A18R2BAHFT Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 18.2 OHM 0.1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4835 pcs Duomenų lapas 9T08052A18R2BAHFT.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RT Atsparumas 18.2 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 2390 601 41829
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 18.2 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film