9T08052A1473DAHFT
YageoYageo
9T08052A1473DAHFT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 9T08052A1473DAHFT
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 147K OHM 0.5% 1/8W 0805
Duomenų lapai: 9T08052A1473DAHFT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
9T08052A1473DAHFT specifikacijos
Dalies numeris 9T08052A1473DAHFT Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 147K OHM 0.5% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4920 pcs Duomenų lapas 9T08052A1473DAHFT.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija RT
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 2390 601 61474
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas 9T08052A1473DAHFT
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos -
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 147k Ohm ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.5% apibūdinimas RES SMD 147K OHM 0.5% 1/8W 0805