9T04021A3012DBHF3
YageoYageo
9T04021A3012DBHF3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 9T04021A3012DBHF3
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 30.1KOHM 0.5% 1/16W 0402
Duomenų lapai: 9T04021A3012DBHF3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
9T04021A3012DBHF3 specifikacijos
Dalies numeris 9T04021A3012DBHF3 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 5459 pcs Duomenų lapas 9T04021A3012DBHF3.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RT Atsparumas 30.1 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 2390 407 63013
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.014" (0.35mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 30.1 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film