9C08052A7154FKHFT
YageoYageo
9C08052A7154FKHFT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 9C08052A7154FKHFT
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 7.15M OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: 9C08052A7154FKHFT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
9C08052A7154FKHFT specifikacijos
Dalies numeris 9C08052A7154FKHFT Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 7.15M OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5027 pcs Duomenų lapas 9C08052A7154FKHFT.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija 9C Atsparumas 7.15 MOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 311-7.15MCDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 7.15 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film