9C08052A2R15FGHFT
YageoYageo
9C08052A2R15FGHFT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 9C08052A2R15FGHFT
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 2.15 OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: 9C08052A2R15FGHFT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
9C08052A2R15FGHFT specifikacijos
Dalies numeris 9C08052A2R15FGHFT Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 2.15 OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4221 pcs Duomenų lapas 9C08052A2R15FGHFT.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±500ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija 9C Atsparumas 2.15 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 232273462158
311-2.15CTR
9C08052A2R15FKHFT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.15 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film