Y174617K8000Q5R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y174617K8000Q5R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Prekės aprašymas RES SMD 17.8K OHM 0.6W J LEAD
Duomenų lapai: Y174617K8000Q5R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
Y174617K8000Q5R specifikacijos
Dalies numeris Y174617K8000Q5R Gamintojas Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
apibūdinimas RES SMD 17.8K OHM 0.6W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4529 pcs Duomenų lapas Y174617K8000Q5R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.6W
Įtampa - suskirstymas SMD Storis (maks.) ±0.2ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm) Serija SMR3DZ
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 3017 J-Lead
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas Y174617K8000Q5R
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 17.8k Ohm ±0.02% 0.6W Chip Resistor 3017 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.02% apibūdinimas RES SMD 17.8K OHM 0.6W J LEAD