Y162875K0000Q16W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y162875K0000Q16W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y162875K0000Q16W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Prekės aprašymas RES SMD 75K OHM 0.02% 3/4W 2512
Duomenų lapai: Y162875K0000Q16W.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y162875K0000Q16W specifikacijos
Dalies numeris Y162875K0000Q16W Gamintojas Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
apibūdinimas RES SMD 75K OHM 0.02% 3/4W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3801 pcs Duomenų lapas Y162875K0000Q16W.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.75W, 3/4W
Įtampa - suskirstymas 2512 Storis (maks.) ±0.2ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm) Serija VSMP
RoHS statusas Tray - Waffle Polarizacija 2512 (6432 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas Y162875K0000Q16W
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 75k Ohm ±0.02% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.02% apibūdinimas RES SMD 75K OHM 0.02% 3/4W 2512