Y16251K63600Q23R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y16251K63600Q23R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y16251K63600Q23R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Prekės aprašymas RES SMD 1.636K OHM 0.3W 1206
Duomenų lapai: Y16251K63600Q23R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y16251K63600Q23R specifikacijos
Dalies numeris Y16251K63600Q23R Gamintojas Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
apibūdinimas RES SMD 1.636K OHM 0.3W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6010 pcs Duomenų lapas Y16251K63600Q23R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.3W
Įtampa - suskirstymas 1206 Storis (maks.) ±0.2ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm) Serija VSMP
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas Y16251K63600Q23R
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 1.636k Ohm ±0.02% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.02% apibūdinimas RES SMD 1.636K OHM 0.3W 1206