Y162516K0000A9R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y162516K0000A9R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y162516K0000A9R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Prekės aprašymas RES SMD 16K OHM 0.05% 0.3W 1206
Duomenų lapai: Y162516K0000A9R.pdf
  • Pranešimas
Y162516K0000A9R specifikacijos
Dalies numeris Y162516K0000A9R Gamintojas Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
apibūdinimas RES SMD 16K OHM 0.05% 0.3W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18224 pcs Duomenų lapas Y162516K0000A9R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.3W
Įtampa - suskirstymas 1206 Storis (maks.) ±0.2ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm) Serija VSMP
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas Y162516K0000A9R
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 16k Ohm ±0.05% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.05% apibūdinimas RES SMD 16K OHM 0.05% 0.3W 1206