Y162510K0000T23W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y162510K0000T23W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y162510K0000T23W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Prekės aprašymas RES SMD 10K OHM 0.01% 0.3W 1206
Duomenų lapai: Y162510K0000T23W.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y162510K0000T23W specifikacijos
Dalies numeris Y162510K0000T23W Gamintojas Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
apibūdinimas RES SMD 10K OHM 0.01% 0.3W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5638 pcs Duomenų lapas Y162510K0000T23W.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.3W
Įtampa - suskirstymas 1206 Storis (maks.) ±0.2ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm) Serija VSMP
RoHS statusas Tray - Waffle Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas Y162510K0000T23W
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 10k Ohm ±0.01% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.01% apibūdinimas RES SMD 10K OHM 0.01% 0.3W 1206