Y1624280R000A9W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y1624280R000A9W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y1624280R000A9W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Prekės aprašymas RES SMD 280 OHM 0.05% 1/5W 0805
Duomenų lapai: Y1624280R000A9W.pdf
  • Pranešimas
Y1624280R000A9W specifikacijos
Dalies numeris Y1624280R000A9W Gamintojas Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
apibūdinimas RES SMD 280 OHM 0.05% 1/5W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18904 pcs Duomenų lapas Y1624280R000A9W.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.2W, 1/5W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±0.2ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija VSMP
RoHS statusas Tray - Waffle Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas Y1624280R000A9W
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 280 Ohm ±0.05% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.05% apibūdinimas RES SMD 280 OHM 0.05% 1/5W 0805