Y14870R01000D6W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y14870R01000D6W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y14870R01000D6W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Prekės aprašymas RES SMD 0.01 OHM 0.5% 1W 2512
Duomenų lapai: Y14870R01000D6W.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
Y14870R01000D6W specifikacijos
Dalies numeris Y14870R01000D6W Gamintojas Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
apibūdinimas RES SMD 0.01 OHM 0.5% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6255 pcs Duomenų lapas Y14870R01000D6W.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 1W
Įtampa - suskirstymas 2512 Storis (maks.) ±15ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) Serija CSM
RoHS statusas Tray - Waffle Polarizacija 2512 (6432 Metric)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 170°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Gamintojo kodas Y14870R01000D6W
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.89mm) funkcijos Current Sense, Moisture Resistant
FIFO 4 Išplėstas aprašymas 0.01 Ohm ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.5% apibūdinimas RES SMD 0.01 OHM 0.5% 1W 2512