Y1455172R000Q9R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y1455172R000Q9R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Prekės aprašymas RES SMD 172 OHM 0.02% 1/5W 1506
Duomenų lapai: Y1455172R000Q9R.pdf
  • Pranešimas
Y1455172R000Q9R specifikacijos
Dalies numeris Y1455172R000Q9R Gamintojas Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
apibūdinimas RES SMD 172 OHM 0.02% 1/5W 1506 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20356 pcs Duomenų lapas Y1455172R000Q9R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.2W, 1/5W
Įtampa - suskirstymas 1506 Storis (maks.) ±2ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm) Serija VSM
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1506
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas Y1455172R000Q9R
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 172 Ohm ±0.02% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 1506 Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.02% apibūdinimas RES SMD 172 OHM 0.02% 1/5W 1506