Y11194R64000D9W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y11194R64000D9W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Prekės aprašymas RES SMD 4.64 OHM 0.5% 1/4W 1610
Duomenų lapai: Y11194R64000D9W.pdf
  • Pranešimas
Y11194R64000D9W specifikacijos
Dalies numeris Y11194R64000D9W Gamintojas Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
apibūdinimas RES SMD 4.64 OHM 0.5% 1/4W 1610 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17166 pcs Duomenų lapas Y11194R64000D9W.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas - Storis (maks.) ±0.2ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.160" L x 0.100" W (4.06mm x 2.54mm) Serija VCS1610Z
RoHS statusas Tray - Waffle Polarizacija 1610
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Gamintojo kodas Y11194R64000D9W
Aukštis - sėdi (maks.) 0.040" (1.02mm) funkcijos Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 4 Išplėstas aprašymas 4.64 Ohm ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1610 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.5% apibūdinimas RES SMD 4.64 OHM 0.5% 1/4W 1610