Y078025R0000F0W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y078025R0000F0W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Prekės aprašymas RES SMD 25 OHM 1% 0.02W 0505
Duomenų lapai: Y078025R0000F0W.pdf
  • Pranešimas
Y078025R0000F0W specifikacijos
Dalies numeris Y078025R0000F0W Gamintojas Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
apibūdinimas RES SMD 25 OHM 1% 0.02W 0505 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17388 pcs Duomenų lapas Y078025R0000F0W.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.02W
Įtampa - suskirstymas - Storis (maks.) ±3ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.050" L x 0.050" W (1.27mm x 1.27mm) Serija HTHG
RoHS statusas Tray - Waffle Polarizacija 0505 (1313 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 220°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Gamintojo kodas Y078025R0000F0W
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 25 Ohm ±1% 0.02W Chip Resistor 0505 (1313 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1% apibūdinimas RES SMD 25 OHM 1% 0.02W 0505