Y008910K0000VR23R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y008910K0000VR23R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Prekės aprašymas RES 10K OHM 0.6W 0.005% RADIAL
Duomenų lapai: Y008910K0000VR23R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
Y008910K0000VR23R specifikacijos
Dalies numeris Y008910K0000VR23R Gamintojas Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
apibūdinimas RES 10K OHM 0.6W 0.005% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5722 pcs Duomenų lapas Y008910K0000VR23R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.6W
Įtampa - suskirstymas - Storis (maks.) ±5ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) Serija RNC90Y
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas Y008910K0000VR23R
Aukštis - sėdi (maks.) 0.336" (8.53mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 10k Ohm ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.005% apibūdinimas RES 10K OHM 0.6W 0.005% RADIAL