XCZU15EG-3FFVC900E
XilinxXilinx
Xilinx
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XCZU15EG-3FFVC900E
Gamintojas / Gamintojas: Xilinx
Prekės aprašymas IC FPGA 204 I/O 900FCBGA
Duomenų lapai: XCZU15EG-3FFVC900E.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 16 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 16 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
XCZU15EG-3FFVC900E specifikacijos
Dalies numeris XCZU15EG-3FFVC900E Gamintojas Xilinx
Galimas kiekis 16 pcs Duomenų lapas XCZU15EG-3FFVC900E.pdf
Tiekėjo prietaisų paketas 900-FCBGA (31x31) Greitis 600MHz, 667MHz, 1.5GHz
Serija Zynq® UltraScale+™ MPSoC EG RAM dydis 256KB
Pirminiai atributai Zynq®UltraScale+™ FPGA, 747K+ Logic Cells Periferiniai įrenginiai DMA, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 900-BBGA, FCBGA
Darbinė temperatūra 0°C ~ 100°C (TJ) I / O skaičius 204
Flash dydis - Išsamus aprašymas Quad ARM® Cortex®-A53 MPCore™ with CoreSight™, Dual ARM®Cortex™-R5 with CoreSight™, ARM Mali™-400 MP2 System On Chip (SOC) IC Zynq® UltraScale+™ MPSoC EG Zynq®UltraScale+™ FPGA, 747K+ Logic Cells 256KB 600MHz, 667MHz, 1.5GHz 900-FCBGA (31x31)