XC5VSX95T-2FF1136C
XilinxXilinx
XC5VSX95T-2FF1136C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XC5VSX95T-2FF1136C
Gamintojas / Gamintojas: Xilinx
Prekės aprašymas IC FPGA 640 I/O 1136FCBGA
Duomenų lapai: 1.XC5VSX95T-2FF1136C.pdf2.XC5VSX95T-2FF1136C.pdf3.XC5VSX95T-2FF1136C.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 26 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 26 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
XC5VSX95T-2FF1136C specifikacijos
Dalies numeris XC5VSX95T-2FF1136C Gamintojas Xilinx
Įtampa - tiekimas 0.95 V ~ 1.05 V Bendras RAM bitai 8994816
Tiekėjo prietaisų paketas 1136-FCBGA (35x35) Serija Virtex®-5 SXT
Paketas / dėžutė 1136-BBGA, FCBGA Darbinė temperatūra 0°C ~ 85°C (TJ)