XC4VLX80-11FF1148C
XilinxXilinx
XC4VLX80-11FF1148C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XC4VLX80-11FF1148C
Gamintojas / Gamintojas: Xilinx
Prekės aprašymas IC FPGA 768 I/O 1148FCBGA
Duomenų lapai: 1.XC4VLX80-11FF1148C.pdf2.XC4VLX80-11FF1148C.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 40 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 40 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
XC4VLX80-11FF1148C specifikacijos
Dalies numeris XC4VLX80-11FF1148C Gamintojas Xilinx
Galimas kiekis 40 pcs Duomenų lapas 1.XC4VLX80-11FF1148C.pdf2.XC4VLX80-11FF1148C.pdf
Įtampa - tiekimas 1.14 V ~ 1.26 V Bendras RAM bitai 3686400
Tiekėjo prietaisų paketas 1148-FCPBGA (35x35) Serija Virtex®-4 LX
Paketas / dėžutė 1148-BBGA, FCBGA Darbinė temperatūra 0°C ~ 85°C (TJ)