XC4VLX40-10FF1148I
XilinxXilinx
XC4VLX40-10FF1148I Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XC4VLX40-10FF1148I
Gamintojas / Gamintojas: Xilinx
Prekės aprašymas IC FPGA 640 I/O 1148FCBGA
Duomenų lapai: XC4VLX40-10FF1148I.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 110 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 110 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
2 pcs
  • Pranešimas
XC4VLX40-10FF1148I specifikacijos
Dalies numeris XC4VLX40-10FF1148I Gamintojas Xilinx
Galimas kiekis 110 pcs Duomenų lapas XC4VLX40-10FF1148I.pdf
Įtampa - tiekimas 1.14 V ~ 1.26 V Bendras RAM bitai 1769472
Tiekėjo prietaisų paketas 1148-FCPBGA (35x35) Serija Virtex®-4 LX
Paketas / dėžutė 1148-BBGA, FCBGA Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C (TJ)