XC4VLX100-10FF1148C
XilinxXilinx
Xilinx
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XC4VLX100-10FF1148C
Gamintojas / Gamintojas: Xilinx
Prekės aprašymas IC FPGA VIRTEX-4 100K 1148-FBGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 30 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 30 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
XC4VLX100-10FF1148C specifikacijos
Dalies numeris XC4VLX100-10FF1148C Gamintojas Xilinx
Galimas kiekis 30 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 1.14 V ~ 1.26 V Bendras RAM bitai 4423680
Tiekėjo prietaisų paketas 1148-FCPBGA (35x35) Serija Virtex®-4 LX
Paketas / dėžutė 1148-BBGA, FCBGA Kiti vardai Q3244348
Q9966330
Darbinė temperatūra 0°C ~ 85°C (TJ) Loginių elementų / elementų skaičius 110592