VEP24US09
XP PowerXP Power
VEP24US09 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VEP24US09
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 24W
Duomenų lapai: VEP24US09.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
VEP24US09 specifikacijos
Dalies numeris VEP24US09 Gamintojas XP Power
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 24W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5549 pcs Duomenų lapas VEP24US09.pdf
Svoris 0.353 lb (160.12g) Įtampa - išvestis 9V
Įtampa - įėjimas 80 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 3.46" L x 1.89" W x 1.14" H (88.0mm x 47.9mm x 29.0mm)
Serija VEP24 (24W) Naudojamas regionas International
Galia (vatais) 20W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Kiti vardai 1470-2336
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 300mW (Max)
Įvesties jungtis Multi-Blade Forma Wall Mount
Efektyvumas Level IV Išsamus aprašymas 9V 20W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.2A Laido ilgis 59" (1.50m)