VCP24US24
XP PowerXP Power
VCP24US24 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VCP24US24
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V 24W
Duomenų lapai: VCP24US24.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
VCP24US24 specifikacijos
Dalies numeris VCP24US24 Gamintojas XP Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V 24W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5889 pcs Duomenų lapas VCP24US24.pdf
Svoris 0.165 lb (74.84g) Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 2.91" L x 1.64" W x 0.98" H (73.8mm x 41.6mm x 24.8mm)
Serija VCP Galia (vatais) 24W
Paketas / dėžutė 5-DIP Module Kiti vardai 1470-2275
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks Apkrovos taisyklė 2%
Linijinis reglamentas ±0.5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, SCP Efektyvumas 82%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 1A 90 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1A
Patvirtinimai cUL, IEC, EN Programos ITE (Commercial), Medical
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
VCP24US24-E
VCP24US24-E
Gamintojai: XP Power
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 24W