VCE03US12
XP PowerXP Power
VCE03US12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VCE03US12
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 12V 3W PCB MNT
Duomenų lapai: VCE03US12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
VCE03US12 specifikacijos
Dalies numeris VCE03US12 Gamintojas XP Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 12V 3W PCB MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11563 pcs Duomenų lapas VCE03US12.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - įėjimas 85 ~ 305 VAC Įveskite Enclosed
Dydis / Matmenys 1.60" L x 0.75" W x 0.75" H (40.6mm x 19.1mm x 19.1mm) Serija VCE03
Galia (vatais) 3W Paketas / dėžutė 4-DIP Module
Kiti vardai 1470-4520 Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Apkrovos taisyklė - Linijinis reglamentas -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Efektyvumas 80% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 250mA 85 ~ 305 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 250mA Patvirtinimai CB, TUV, UL