SDS60US03
XP PowerXP Power
SDS60US03 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDS60US03
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 3.3V 60W
Duomenų lapai: SDS60US03.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
SDS60US03 specifikacijos
Dalies numeris SDS60US03 Gamintojas XP Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 3.3V 60W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2075 pcs Duomenų lapas SDS60US03.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 5.00" L x 3.00" W x 1.20" H (127.0mm x 76.2mm x 30.5mm)
Serija SDS Galia (vatais) 60W
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Efektyvumas 80% Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 15.1A 90 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 15.1A Patvirtinimai -