PCM50US28
XP PowerXP Power
PCM50US28 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PCM50US28
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas 50/80/120 WATTS AC-DC
Duomenų lapai: PCM50US28.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PCM50US28 specifikacijos
Dalies numeris PCM50US28 Gamintojas XP Power
apibūdinimas 50/80/120 WATTS AC-DC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1179 pcs Duomenų lapas PCM50US28.pdf
Įtampa - išvestis 28V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 5.75" L x 2.99" W x 1.69" H (146.0mm x 76.0mm x 43.0mm) Serija PCM50 (50W)
Naudojamas regionas International Galia (vatais) 50W
Polarizacija - Išvesties jungtis DIN, 5 Pin
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Įvesties tipas Cord (Sold Separately)
Įvesties jungtis IEC 320-C14 Forma Desktop (Class I)
Efektyvumas 80% Išsamus aprašymas 28V 50W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.78A Laido ilgis 48" (1.22m)