JPS130PS05
XP PowerXP Power
XP Power
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JPS130PS05
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 5V 100W
Duomenų lapai: JPS130PS05.pdf
Akcijų būklė 667 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 667 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
JPS130PS05 specifikacijos
Dalies numeris JPS130PS05 Gamintojas XP Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 5V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 667 pcs Duomenų lapas JPS130PS05.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - izoliacija 3000V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 5.00" L x 3.00" W x 1.18" H (127.0mm x 76.2mm x 30.0mm)
Serija * Galia (vatais) 100W (130W Forced Air)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova No
Efektyvumas 90% Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 20A 90 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 20A Patvirtinimai CE
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
JPS10-1Y
JPS10-1Y
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: SSR RELAY SPST-NO 25A 0-250V
Sandelyje: 102 pcs
parsisiųsti:
RFQ
JPS130 COVER
JPS130 COVER
Gamintojai: XP Power
apibūdinimas: COVER FOR JPS SERIES POWER SUPP
Sandelyje: 3476 pcs
parsisiųsti: JPS130 COVER.pdf
RFQ
JPS130PS03
JPS130PS03
Gamintojai: XP Power
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 3.3V
Sandelyje: 806 pcs
parsisiųsti: JPS130PS03.pdf
JPS130PS CON KIT
JPS130PS CON KIT
apibūdinimas: CONN KIT FOR JPS POWER SUPP
Sandelyje: 17777 pcs
parsisiųsti: JPS130PS CON KIT.pdf
JPS10-2Y
JPS10-2Y
Sandelyje: 110 pcs
parsisiųsti:
JPS130PS12-M
JPS130PS12-M
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 12V 100W
Sandelyje: 661 pcs
parsisiųsti: JPS130PS12-M.pdf
JPS130PS05-M
JPS130PS05-M
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5V 100W