GCS250PS24-R
XP PowerXP Power
GCS250PS24-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GCS250PS24-R
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V 250W
Duomenų lapai: GCS250PS24-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
GCS250PS24-R specifikacijos
Dalies numeris GCS250PS24-R Gamintojas XP Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1054 pcs Duomenų lapas GCS250PS24-R.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 4kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 5.00" L x 3.00" W x 1.42" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm)
Serija GCS Galia (vatais) 180W (250W Forced Air)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Efektyvumas 93% Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 7.5A 85 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 7.5A Patvirtinimai CB, CE