EPL225PS15
XP PowerXP Power
EPL225PS15 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EPL225PS15
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 15V 150W
Duomenų lapai: EPL225PS15.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
EPL225PS15 specifikacijos
Dalies numeris EPL225PS15 Gamintojas XP Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 15V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1228 pcs Duomenų lapas EPL225PS15.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 4kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 4.00" L x 2.00" W x 1.26" H (101.6mm x 50.8mm x 32.3mm)
Serija EPL225 Galia (vatais) 150W (225W Forced Air)
Kiti vardai 1470-3017 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova No
funkcijos PFC, Standby Output, Universal Input Efektyvumas 93%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A