EML30US15-E
XP PowerXP Power
EML30US15-E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EML30US15-E
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 15V 30W
Duomenų lapai: EML30US15-E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
EML30US15-E specifikacijos
Dalies numeris EML30US15-E Gamintojas XP Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 15V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2298 pcs Duomenų lapas EML30US15-E.pdf
Svoris 0.35 lb (158.76g) Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 3.10" L x 1.50" W x 1.10" H (78.7mm x 38.1mm x 27.9mm)
Serija EML30 Galia (vatais) 30W
Paketas / dėžutė 4-DIP Module Kiti vardai 1470-2729
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Apkrovos taisyklė ±1%
Linijinis reglamentas ±0.5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OCP, OVP, SCP Efektyvumas 87%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 2A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2A