EML15US05-S
XP PowerXP Power
EML15US05-S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EML15US05-S
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 5V 15W
Duomenų lapai: EML15US05-S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
EML15US05-S specifikacijos
Dalies numeris EML15US05-S Gamintojas XP Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 5V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2437 pcs Duomenų lapas EML15US05-S.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - izoliacija 4kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 2.95" L x 1.36" W x 1.04" H (75.0mm x 34.5mm x 26.4mm)
Serija EML15 Galia (vatais) 15W
Kiti vardai 1470-2611 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova No
funkcijos Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Efektyvumas 78%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 3A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 3A