EMH350PS18
XP PowerXP Power
EMH350PS18 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EMH350PS18
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 18V 350W
Duomenų lapai: EMH350PS18.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 452 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 452 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
EMH350PS18 specifikacijos
Dalies numeris EMH350PS18 Gamintojas XP Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 18V 350W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 452 pcs Duomenų lapas EMH350PS18.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 18V
Įtampa - izoliacija 4kV Įtampa - įėjimas 80 ~ 275 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 5.00" L x 3.00" W x 1.43" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm)
Serija EMH Galia (vatais) 350W
Kiti vardai 1470-1309 Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova No
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 18V 19.5A 80 ~ 275 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 19.5A