ECS130US18
XP PowerXP Power
ECS130US18 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECS130US18
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 18V 100W
Duomenų lapai: 1.ECS130US18.pdf2.ECS130US18.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ECS130US18 specifikacijos
Dalies numeris ECS130US18 Gamintojas XP Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 18V 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1512 pcs Duomenų lapas 1.ECS130US18.pdf2.ECS130US18.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 18V
Įtampa - izoliacija 4kV Įtampa - įėjimas 80 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm)
Serija ECS Galia (vatais) 100W (130W Forced Air)
Kiti vardai 1470-1278 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova No
funkcijos Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Efektyvumas 90%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 18V 7.3A 80 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 7.3A