ECP225PS28-A
XP PowerXP Power
ECP225PS28-A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECP225PS28-A
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 28V 150W
Duomenų lapai: ECP225PS28-A.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 847 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 847 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
ECP225PS28-A specifikacijos
Dalies numeris ECP225PS28-A Gamintojas XP Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 28V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 847 pcs Duomenų lapas ECP225PS28-A.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 28V
Įtampa - izoliacija 4kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm)
Serija ECP225-A Galia (vatais) 150W (225W Forced Air)
Kiti vardai 1470-2696 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova No
funkcijos Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input Efektyvumas 92%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 5.36A