ECL25US05-P
XP PowerXP Power
ECL25US05-P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECL25US05-P
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 5V 25W PCB
Duomenų lapai: ECL25US05-P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ECL25US05-P specifikacijos
Dalies numeris ECL25US05-P Gamintojas XP Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 5V 25W PCB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3300 pcs Duomenų lapas ECL25US05-P.pdf
Svoris 0.14 lb (63.5g) Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 2.96" L x 1.36" W x 1.05" H (75.2mm x 34.6mm x 26.7mm)
Serija ECL Galia (vatais) 25W
Paketas / dėžutė 4-DIP Module Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Apkrovos taisyklė 1% Linijinis reglamentas ±0.5%
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OVP, SCP
Efektyvumas 78% Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 5A Patvirtinimai CSA, EN, IEC, UL